ZAPROSZENIE - 7. OKRM

Przejdź do treści
Szanowni Goście,
Drogie Koleżanki i Koledzy,


przyszedł czas na organizację kolejnej, 7. już edycji największej konferencji naukowej dla praktyków i pasjonatów ratownictwa medycznego i medycyny ratunkowej w naszym kraju.

W imieniu całego Komitetu Organizacyjnego mam przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w tym niezwykłym spotkaniu, które jest okazją nie tylko do kontynuowania naszego obowiązkowego doskonalenia zawodowego, ale przede wszystkim do spotkania osób dzielących tę samą pasję, dzielenia się spostrzeżeniami i doświadczeniami, jak również integracji środowiska i tworzenia nowych, ciekawych projektów.

Tegoroczne hasło Kongresu „Pacjent nie wybiera” doskonale odzwierciedla sens naszej pracy. To my jesteśmy odpowiedzialni za życie naszych pacjentów. To w naszych rękach i głowach rozgrywa się walka o życie i zdrowie osób, którzy pilnie potrzebują naszej interwencji. To nasze decyzje, szybkie i trafne, często podejmowane w skrajnym stresie, decydują o dalszym losie człowieka, który wymaga pilnej pomocy medycznej.

Biorąc pod uwagę zeszłoroczne doświadczenia i oczekiwania uczestników Kongresu, jak również aktualne doniesienia ze świata nauki, dołożyliśmy wszelkich starań, aby po raz kolejny sprostać Waszym wymaganiom i przygotować interesujący program naukowy.

Mam nadzieję, że kolejne trzy dni Kongresu będą doskonałą okazją do nauki i samodoskonalenia, jak również pielęgnowania wieloletnich przyjaźni, bądź poszerzenia grona nowych znajomych.

Adrian Stanisz
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Wróć do spisu treści