FAQ

Grupa tematyczna

W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną, tylko 200 osób może uczestniczyć w kongresie stacjonarnie. Aby móc to zrobić należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję „pakiet stacjonarny”
UWAGA!
Sama rejestracja nie jest gwarancją rezerwacji miejsca. Decyduje kolejność wniesienia opłaty!

Wystarczy przy rejestracji wybrać opcję „pakiet on-line”, opłacić swój udział i w czasie trwania kongresu zalogować się do swojego konta. Wystarczy mieć urządzenie (komputer, tablet, telefon) z dostępem do internetu. Żadne dodatkowe aplikacje lub programy nie są wymagane.

Aby wziąć udział w kongresie stacjonarnie zgłoś i opłać swoje uczestnictwo najpóźniej do 25 września. Uczestnicy online mogą dokonywać rejestracji i opłat aż do rozpoczęcia kongresu.

pakiet stacjonarny - 399 zł brutto
pakiet on-line - 299 zł brutto

Wszystkie wykłady odbywające się w Krakowie będą transmitowane na żywo, po zalogowaniu, na stronie www. ratownicymedyczni.com. Oprócz tego będzie możliwość zwiedzenia wirtualnej wystawy

Jeżeli organizacja kongresu stacjonarnego dla 200 osób nie będzie możliwa, wówczas będzie miał tylko i wyłącznie formę on-line a osobom, które opłaciły wcześniej udział stacjonarny, zwrócimy różnicę w opłacie.
UWAGA!
Organizator, w związku z odwołaniem stacjonarnego kongresu, nie zwraca żadnych pozostałych kosztów związanych z przyjazdem do Krakowa, w tym m.in. kosztów biletów, noclegów itd.

Tak, za udział w kongresie będą przyznawane punkty, których liczbę podamy po potwierdzeniu programu.

Ze względu na panującą sytuację, w tym roku rezygnujemy z organizacji imprezy towarzyszącej, warsztatów, wystawy sponsorów