Ciężko nam w to uwierzyć ale już po raz 10 (!) mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w Ogólnopolskim Kongresie Ratowników Medycznych. 

Gdy w 2013 roku planowaliśmy pierwszy kongres zaskoczyło nas ogromne zainteresowanie i duży kredyt zaufania, którym nas obdarzyliście. Z roku na rok było Was coraz więcej i w związku z tym przenieśliśmy się w inne miejsce. Przez te poprzednie dziewięć edycji wiele się działo. Niektóre wykłady wszystkim zapadły głęboko w pamięć, były świetne warsztaty, wystawa zabytkowych karetek, Klub Małego Ratownika, niezapomniane imprezy w Fortach Kleparz, kongresowe edycje Ratownictwa Po Godzinach. 

Kongres jednak to przede wszystkim ludzie – wykładowcy, nasi patroni, wspierające nas firmy a przede wszystkim Wy – uczestnicy, a wśród Was tacy, którzy byli z nami co rok. Bo oprócz tego, że w trakcie kongresu słuchacie wykładów i uczestniczycie w warsztatach to spotykacie koleżanki i kolegów z całego kraju, wymieniacie się doświadczeniami, zaprzyjaźniacie ze sobą. I to jest największą wartością tego wydarzenia. 

Poprzednie dziewięć lat to także dużo zmian w ratownictwie medycznym – postęp nauki, zmiany prawne, ogromne wyzwania, którym stawialiście czoła ale jedno jest niezmienne – Wasz zapał i chęć do nauki.

Mamy nadzieję, że w tym roku także spotkamy się w licznym gronie. Chcemy, aby każdy chętny mógł wziąć udział w tym spotkaniu i w związku z tym postanowiliśmy utrzymać hybrydową formułę kongresu.

Z tymi, którzy chcą wziąć udział w kongresie stacjonarnie – do zobaczenia w Krakowie, a z pozostałymi, przed ekranami!

Organizatorzy 10. Ogólnopolskiego Kongresu Ratowników Medycznych

Zapraszamy do pobrania aplikacji mobilnej
  • Pobierz na Google Play
  • Pobierz na AppStore