Zaproszenie - V OKRM

Przejdź do treści

Menu główne:

Szanowni Goście,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

z nieukrywaną radością mamy przyjemność zaprosić Was na jubileuszowy, 5. Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych.

Pięć lat temu, rozpoczynając prace nad organizacją pierwszej edycji Kongresu, nie przypuszczaliśmy, że nasza praca spotka się z tak dużym zainteresowaniem i sympatią z Waszej strony. Był to jednoznaczny sygnał, że nasza grupa zawodowa chce brać udział w przedsięwzięciach, dzięki którym może pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności, aby móc wykorzystywać je w codziennej praktyce.

Przez pół dekady  Kraków, w jesienne październikowe dni, stawał się stolicą pasjonatów  ratownictwa medycznego, a sale w centrum kongresowym przy Łazarza platformą wymiany myśli i opinii służących dalszemu doskonaleniu naszego fachu.

Praca w jednostkach Systemu Ratownictwa Medycznego niesie ze sobą szereg wyzwań, trudnych decyzji i konieczności ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Konfrontacja nabytej wiedzy teoretycznej z praktycznymi wymogami codziennej pracy  ratownika  pokazuje, że w nasz zawód wpisane są nie tyko sukcesy i satysfakcja, ale i dotkliwe porażki, które nas uczą i wzmacniają. Dlatego w  tym roku nasze jubileuszowe spotkanie przebiegać będzie pod hasłem „Kierunek - praktyka!”.

Realizując to motto dołożyliśmy wszelkich starań, aby obok programu naukowego, obejmującego pełne spektrum zagadnień związanych z ratowaniem życia i zdrowia, stworzyć ciekawe forum treningowe. Kolejna edycja zróżnicowanych warsztatów po raz kolejny stworzy arenę do doskonalenia kluczowych dla nas umiejętności praktycznych.

Urokliwy, magiczny Kraków, interesująca tematyka, a przede wszystkim Wy, jako uczestnicy, stanowicie  gwarancję udanego 5. Ogólnopolskiego Kongresu Ratowników Medycznych, zarówno pod względem naukowym, jak i towarzyskim.

Zapraszając do udziału w Kongresie, wyrażamy nadzieję, że nasze jubileuszowe spotkanie będzie dla nas wszystkich niezapomnianym przeżyciem, a wysoki poziom merytoryczny wykładów przełoży się na ich przydatność w codziennej pracy.

Do zobaczenie w Krakowie!

Adrian Stanisz
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
 
V OGÓLNOPOLSKI KONGRES RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego