Komitet organizacyjny - V OKRM

Przejdź do treści

Menu główne:

Patronat
KOMITET ORGANIZACYJNY

Adrian Stanisz
Przewodniczący

absolwent kierunku ratownictwo medyczne Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum oraz zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej. Czynny ratownik medyczny zespołów wyjazdowych Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego. Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego wszystkich edycji Ogólnopolskiego Kongresu Ratowników Medycznych. Wielokrotny uczestnik i sędzia krajowych i międzynarodowych mistrzostw w ratownictwie medycznym, specjalista ds. kontaktów z mediami, pasjonat motorsportu.
Marlena Buszta

absolwentka zdrowia publicznego na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum oraz finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od początku swojej pracy zawodowej bierze udział w organizacji kursów, konferencji, kongresów. Przy Ogólnopolskich Kongresach Ratowników Medycznych pracuje od pierwszej edycji i pełni funkcję koordynatora Kongresu z ramienia biura organizacyjnego.
Katarzyna Konarska

Katarzyna Konarska, absolwentka kierunku lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Od początku studiów była zaangażowana w działalność na rzecz społeczności akademickiej. Przez dwie kadencje pełniła funkcję przewodniczącej Zarządu Studenckiego Towarzystwa Naukowego UJCM  a w minionym roku akademickim była Członkiem Komisji Rewizyjnej tej organizacji. Po raz kolejny jest zaangażowana w organizację Ogólnopolskiego Kongresu Ratowników Medycznych.
Marcin Mikos

doktor nauk o zdrowiu, magister prawa oraz zdrowia publicznego. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Sekretarz Polskiego Towarzystwa Prawa Medycznego. Od początku pracuje przy Ogólnopolskich Kongresach Ratowników Medycznych.
 
V OGÓLNOPOLSKI KONGRES RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego